Stretneme sa v Kembridži

Autor: František Ténai | 26.5.2011 o 17:31 | Karma článku: 4,00 | Prečítané:  1064x

Práve som obdržal e-mailom z Miestneho úradu Mestskej časti Košice-Sever informáciu o zrušení pravidelného poslaneckého dňa v zasadačke dňa 8.6.2011 v poobedňajších hodinách, pretože v tom čase tam bude prebiehať preberanie sčítacích tlačív od sčítacích komisárov. Napriek tomu sa spoločne s kolegom poslancom Vladimírom Gürtlerom z platformy nezávislých občanov 7statočných vyberieme za našimi voličmi a budeme s nimi diskutovať možno na trocha netradičnom mieste v pivárni Kembridž.

Svoj návrh na stretnutie s voličmi dňa 8.6.2011 o 17:00 hod. v pivárni Kembridž na Komenského ulici som poslal e-mailom aj ostatným 21 poslancom Miestneho zastupiteľstva a čakám na ich reakciu. Pevne dúfam, že sa ich pridá čím viac, pretože problémov v našej mestskej časti je neúrekom. Som síce poslancom ešte iba 6 mesiacov, ale myslel som, že za ten čas sa dá urobiť pre obyvateľov nejaký kus roboty. Ale som sklamaný, pretože prichádza leto, kedy by sme mohli vytvárať nové parkovacie miesta, opravovať detské ihriská a lavičky, ale zatiaľ nič sa nedeje, keďže uznesenie Miestneho zastupiteľstva o rozpočte na rok 2011 bolo starostom pozastavené, stále sme v rozpočtovom provizóriu.

Ešte jedna poznámka: Ja som si svoje povinnosti ohľadom sčítania obyvateľov, domov a bytov splnil pred niekoľkými dňami elektronickou formou a chcel by som týmto vyzvať aj ostatných Severanov, aby si to splnili lebo podľa počtu obyvateľov dostávame podielové dane. Keďže posledné sčítanie na Severe nebolo celkom kosher v súčasnosti Štatistický úrad vedie v evidencii asi o 1000 obyvateľov menej ako je nás podľa evidencie Miestneho úradu a teda v náväznosti na to dostávame ročne asi o 22.000 Eur menej na podielových daniach ako by sme mali!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?